НОВИНИ

Невідомі у Харкові напали на книгарню "Є", де працювала група форуму Євромайданів

На книгарню "Є" у Харкові, де працювала група Громадянської освіти в рамках форуму Євромайданів, напали невідомі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила правозахисниця Юлія Красильнікова.

Красильнікова зазначила, що до приміщення книгарні увірвалися 20-30 невідомих, побили охорону, розбили скляні дверцята книжних шаф та розпилили у кімнаті сльозогінний газ.

На місці інциденту опинилась журналістка харківської інформаційної агенції "Медіа-Порт" Інна Варениця, яка спробувала зафіксувати напад на книгарню. Невідомі намагалися вихопити в неї фотопарат і розбили смартфон, яким вона спробувала зняти на відео нападників.

Фото: Юлія Красильнікова

"Через погану вентиляцію делегати форуму змушені покинути робоче приміщення", - повідомила вона.

Як повідомила згодом харківська міліція, у приміщенні книгарні під час нападу знаходилося близько 15 людей (очевидці говорять про 50). Слідчо-оперативна група провела опитування свідків і зафіксувала пошкодження майна.

Як повідомлялось, раніше групи «тітушків» переслідували учасників форуму та намагалися штурмувати Свято-Дмитріївський храм УАПЦ. Де відбувається форум Євромайданів.

До цього «тітушки» заблокували реєстрацію учасників Першого всеукраїнського форуму Євромайданів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.