У Тернополі 25 листопада після мітингу на євромайдані вивісили прапор Євросоюзу біля обласної держадміністрації. 27 листопада міліція відкрила кримінальне провадження за фактом розміщення на будівлі Тернопільської облради та облдержадміністрації прапора Євросоюзу. Провадження відкрито за ч. 1 ст. 338 ККУ (наруга над національними символами). А вже 16 грудня суд заборонив вивішувати прапор Євросоюзу на будинках і установах Тернополя. Це сталося після того, як прокуратура подала позов до Окружного адміністративного суду про визнання незаконним і скасування розпорядження мера про вивішування прапорів ЄС у Тернополі.
У Черкасах 11 грудня депутати міськради повісили на флагшток прапор Євросоюзу. Проте зробити це їм перешкодили кілька десятків бійців спецпідрозділу міліції "Грифон" та патрульно-постової служби. Через годину невідомі вкрали прапор ЄС з флагштоку на площі перед Черкаською міськрадою.
13 грудня за злісну непокору працівникам міліції під час підняття прапора Євросоюзу затримали активіста Ярослава Приходька. Соснівський районний суд Черкас призначив запобіжний захід активісту – 2 місяці домашнього арешту у зв’язку зі звинуваченням у погрозі або насильстві щодо працівника правоохоронного органу за ст. 345 Кримінального кодексу України, максимальне покарання за якою досягає 12 років ув’язнення.
А на Рівненщині міськрада й прокуратура області вели справжню війну за встановлення прапора ЄС на адмінбудівлі.
Станом на 19 грудня прокуратура Рівненської області заявила до Рівненського окружного адміністративного суду 25 позовів про визнання протиправними та скасування 27 рішень органів місцевого самоврядування, що стосуються, зокрема, «використання символіки іноземних держав поряд із адміністративними будівлями». Попри це у місті такий прапор з’явився біля приміщення міськвиконкому, а також на центральному майдані міста.
У Луцьку суд уже зобов’язав місцеве самоврядування демонтувати таблички з символікою Євросоюзу, яку нещодавно встановили на в’їзді до міста, а також зняти прапор Євросоюзу на щоглі біля міськради. Така ж ситуація у Ковелі, Локачах та інших містах Волині. Відтак європейські прапорці лишилися лише на ялинках передноворічних центральних майданів волинських міст.
Півтора десятка автівок з українськими та європейськими прапорами їздили з Луганська на російський кордон. У пункті пропуску “Ізварине” активісти планували встановити прапор Євросоюзу, однак їм завадили місцеві мешканці, які спочатку перекрили дорогу, а потім вирвали з рук активістів та розірвали прапор ЄС.
12 грудня з будівлі Ратуші у Чернівцях прапор ЄС зняли нібито „через погані погодні умови”.
9 грудня у Сімферополі активісти російських націоналістичних організацій публічно спалили прапор Європейського союзу під стінами Ради міністрів Криму.
А у Слов’янську на Донеччині мер міста Неля Штепа зібрала кілька десятків прихильників влади для першкорджання учасникам автомобільного Євромайдану. Коли учасники автопробігу знайшли місце для парковки і відразу ж в їх сторону спрямувалися представники антимайдану.
"Натовп кинувся на нас, – розповів учасник автопробігу Роман Хузяхметов, – "Наш мер не бажає вас тут бачити", – кричали нам. Якийсь чоловік підбіг до однієї з машин, вихопив прапор ЄС і втік. Штепа сказала, що забороняє нам проводити акцію і щоб ми забиралися геть. Я відповідав, що вона порушує Конституцію. Ми ж її повідомили. На що мер сказала: "Мнє похер, валітє звідси". Нас називали геями та дармоїдами".
Агресивні прибічники влади кидалися на учасників автопробігу. "Зібралися і поїхали з міста – бєгом"! – підігрівала прибічників Штепа. Тільки втручання співробітників міліції запобігло бійці. У відповідь на фразу Хузяхметова, що мер Слов'янська виступає проти президента, оскільки той підтримав євроінтеграцію, Штепа закричала: "Таких дебілів у нас ще не було!".
Після відїзду автомобілів з площі, розлючений учасник антимайдану демонстративно почав рвати і підпалювати викрадений прапор ЄС з жовто-блакитною стрічечкою. Прапор, що вже горів, чоловік шпурнув в місцевого журналіста.