Так, вже у ніч з 6 на 7 травня у Чернігові невідомі розбили пам’ятник Леніну, а на постаменті поваленого пам’ятника замість слова «Ленін» фарбою написали «Янукович».
6 травня влада Дніпропетровська заборонила проводити мітинг на братській могилі вояків УНР, однак активісти таки вшанували загиблих воїнів і встановили пам'ятний знак – хрест, який простояв до… 10 травня, так само загадково зникли з цієї могили й вінки.
Вже проти ночі 9 травня у селі Іркліїв Чорнобаївського району на Черкащині невідомі розмалювали пам’ятник Богдану Хмельницькому.Вони обмалювали шаблю гетьмана з обох боків: з одного боку написали «За Родину! За Сталіна!», а з іншого – «На Берлін!».
А у Донецьку, як повідомив міський голова Олександр Лук'янченко, напередодні святкування 9 травня були затримані двоє молодих чоловіків, які намагалися розмалювати пам'ятники та урни. Він однак не уточнив, які саме пам’ятники намагалися розмалювати молодики, але зазначив, що вони понесуть адміністративну відповідальність за це.
Вже у сам День Перемоги Донецьк відзначився спаленнями прапорів, як червоних, так і чорно-червоних, які вважаються символікою Української повстанської армії.
Так, спочатку невідомі виклали в YouTube відео-ролик про те, що як Донецьку чоловік у масці спалює червоний прапор напередодні святкування Дня Перемоги. А пізніше стало відомо, що під час мітингу, який відбувся біля меморіального комплексу "Визволителям Донбасу", ветерани Повітряно-десантних військ кинули під ноги ветеранам війни чорно-червоний прапор ОУН-УПА.
Однак наймасовіші сутички у День Перемоги сталися у Львові. Зокрема, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави і Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, – представниками партій КПУ, «Родина», «Русское единство» і ветеранами.
Представники патріотичних сил вимагали від комуністів знімати георгівські стрічки. Крім того, у російських дипломатів по дорозі на Пагорб Слави у Львові відібрали і розтоптали вінок, який генконсул Росії у Львові намір покласти на військовому кладовищі. Російський генконсул назвав цей інцидент образою всієї Росії.
У той же час гурт молодих людей на львівській Площі Ринок палив попередньо принесені червоні прапори. Нагадаємо, що сутички у Львові відзначилися, зокрема, стріляниною.
Зазначимо також, що 9 травня невідомі облили зеленою фарбою офіс обласного комітету Комуністичної партії в Луцьку.
Після подій у Львові стало відомо про те, що у Харкові невідомі вандали поцупили металевий тризуб з монумента на честь проголошення державного суверенітету України в Саду ім. Т.Г. Шевченка.
Зазначимо також, що пошкодження пам’ятників 9 травня відбулося також за межами України. Так, 8 травня невідомі облили чорною фарбою фасад пам'ятника радянським воїнам – визволителям на площі Шварценбергплатц у Відні.
У зв'язку цим актом вандалізму посольство Росії у Відні і диппредставництва низки інших країн, у тому числі України, направили спільну ноту протесту в МЗС Австрії.