НОВИНИ

Батько Сопільника запевняє, що його син у Львові стріляв випадково. З проломленим черепом

Колишній заступник начальника Львівського облуправління ДАІ і нинішній радник начальника львівської облміліції Любомир Сопільник стверджує, що його 29-річний син Святослав вистрілив в ногу «свободівцю» випадково.

Батько Святослава Сопільника стверджує, що його син вистрілив випадково. Крім того, він запевняє, що той зробив два попереджувальні вистріли у повітря.

За його словами, «свободівці» під час бійки проломили Святославу череп, поламали ребра та пограбували на 1600 грн.

«Син з одним йшов покласти квіти до могил солдатів на Пагорб Слави, з ними йшли двоє літніх людей зістрічками на грудях, їм перегородили шлях десьвісім десятків націоналістів у масках, зірвали стрічки зі старших. Син закричав: «Не підходьте, буду стріляти!» Двічі вистрілив в повітря. А потім на нього накинулися, били битою по голові. Він каже, що випадково натиснув на курок», – розповідає Сопільник-старший.

Як повідомлялося, Святослав Сопільник стверджує, що не не стріляв, а лише оборонявся.

Як повідомлялось, Сопільник здійснив постріл з травматичної зброї, зареєстрованої за номером УК 0821. Також відомо, що Сопільник- старший (Любомир) - колишній керівник сектору науково-дослідного Центру безпеки дорожнього руху МВС України, полковник міліції. Нині він працює радником начальника ГУ МВС України у Львівській області Богдана Щура.

Нагадаємо, 9 травня у Львові під час однієї із сутичок з травматичної зброї поранено помічника депутата Львівської міської ради Олега Ковпака. Окрім того, постраждали також журналісти.

За фактом пострілу під час сутичок 9 травня у Львові порушили кримінальну справу. Сопільника затримано.

«Свободівці» стверджували, що людина, яка відкрила вогонь з травматичної зброї, має відношення до Партії регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.