Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика

Реклама в журналі

ECEM Медіа ГмбХ пропонує проекти орієнтовані на освіченого, соціально активного читача.

Існують різні способи розміщення реклами у виданнях нашого медіа-холдингу.

Ми розуміємо, що наші клієнти мають різні цілі, тому нашою метою є надання замовникам зручних умов для розміщення реклами.

Наші  фахівці завжди будуть раді допомогти Вам. 

Презентація проектів .pdf

Реклама в друкованих виданнях:
Прайс УТ
Прайс "Світ"
Технічні вимоги УТ

 

Реклама на сайті:
Прайс
Технічні вимоги

Банерна релама на сайті tyzhden.ua транслюється через високотехнологічну систему управління Інтернет-рекламою AdRiver.   Це дає можливість  рекламодавцеві максимально ефективно проводити рекламні кампанії та отримувати докладні незалежні звіти про її результати.

Основною перевагою системи AdRiver є можливість показувати рекламу жителям потрібних рекламодавцю регіонів, використовуючи географічний таргетинг. Рекламодавець отримує можливість просувати свій бренд (товари і послуги) для 100% національної аудиторії (по країнах та регіонах) мовою конкретної країни.

 

З приводу розміщення реклами звертатися:
reklama@tyzhden.ua
Моб. +380 67 407 10 89
Тел. +380 44 351-13-00
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.