Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика

Вийшов друком щорічний спецпроект журналу The Economist та «Українського тижня» «Світ у 2016»

 
Журнал «Український тиждень» шостий рік поспіль разом із британським The Economist видає спецпроект «Світ у...». При цьому п’ятий рік «Український тиждень» має ексклюзивне право в Україні на його друк.

«Світ у 2016» – українська версія щорічного (у 2016-му для англомовного видання це 30-й ювілейний випуск) спецпроекту журналу The Economist, що пропонує аналітику й прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці, технологіях та культурі. Серед колумністів цьогорічного видання чимало видатних постатей сучасності. Крістін Лаґард оголосила порядок денний для сталого розвитку й зростання світової економіки. Федеріка Моґеріні визначила головні напрями міжнародної співпраці. Тім Бернерс-Лі, винахідник усесвітньої мережі (www) написав про онлайн-безпеку й роль у ній держав. Британський економіст Блайт Мастерс оцінив перспективи криптовалюти.

 

«Світ у 2016» має ексклюзивний розділ «Думки про майбутнє» про те, чим власне є сучасні прогнози й чи існує можливість їх поліпшити. Технологіями зазирання в майбутнє поділились як науковці, так і митці.

 

Наприкінці випуску прогнози щодо України. «Жодного слова про зраду. вельми специфічне. Щоб пацієнт повернувся до повноцінного життя, йому вже потрібні не так ліки, як власні фізичні, моральні та психологічні зусилля» – так оцінює прийдешній рік і його виклики для України Дмитро Крапивенко, головний редактор «Українського тижня», редактор українського видання «Світ у 2016». Наші оцінки присвячені ключовим темам: чи є шанс стартувати з економічного дна, як повинна виглядати боротьба з корупцією та реформа правоохоронної системи, як підготувати нових командирів для українського війська, чим житиме звільнений та окупований Донбас, на що чекати Криму і якою повинна бути гуманітарна політика в Україні (про це в колонці Володимира Василенка). Колумністами цьогорічного випуску стали також європейські політики Андрюс Кубілюс та Ребекка Гармс, виконавчий директор Transparency International Україна Олексій Хмара та публіцист Юрій Макаров.Спробуємо обійтися медичними термінами. Те, що переживатиме Україна у 2016-му, мабуть, годилося б назвати реабілітацією. Так, це одужання, але вельми специфічне. Щоб пацієнт повернувся до повноцінного життя, йому вже потрібні не так ліки, як власні фізичні, моральні та психологічні зусилля» – так оцінює прийдешній рік і його виклики для України Дмитро Крапивенко, головний редактор «Українського тижня», редактор українського видання «Світ у 2016». Наші оцінки присвячені ключовим темам: чи є шанс стартувати з економічного дна, як повинна виглядати боротьба з корупцією та реформа правоохоронної системи, як підготувати нових командирів для українського війська, чим житиме звільнений та окупований Донбас, на що чекати Криму і якою повинна бути гуманітарна політика в Україні (про це в колонці Володимира Василенка). Колумністами цьогорічного випуску стали також європейські політики Андрюс Кубілюс та Ребекка Гармс, виконавчий директор Transparency International Україна Олексій Хмара та публіцист Юрій Макаров.

 

Придбати pdf-версію «Світ у 2016»

 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено