Звільнений політв’язень Афанасьєв отримає квартиру від ДУС

29 Червня 2016, 15:25

Державне управління справами надасть квартиру звільненому з політичного ув’язнення в Росії кримчанину Геннадію Афанасьєву та його матері Ользі Афанасьєвій. Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради, представник України у підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Зустрілися з Геннадієм Афанасьєвим і пані Ольгою. Говорили про плани на майбутнє. По-перше, вже за пару тижнів родина Афанасьєвих зможе перебратися в квартиру, яку їм надасть ДУС, зараз тривають певні процедурні моменти», – написала вона.

За словами Геращенко, «насправді ще в літаку, яким ми поверталися з Москви, ми думали про те, що Геннадію фактично немає куди повертатися, і тоді відразу Гені і його мамі, як тимчасову історію, було запропоновано кімнату в одному з відомчих санаторіїв ДУС. Але, звичайно, це дуже добре, що зараз знайшли можливість запропонувати тимчасове окреме житло».

Як повідомлялося, 14 червня засуджених у РФ українських політв'язнів Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка обміняли на організаторів так званої "Бессарабії" Олену Гліщинську і Віталія Діденка.