Звільнення керівників Державної митної служби та податкової, а також закон проти “правкового спаму”. Головне за 24 квітня

24 Квітня 2020, 22:00

Уряд звільнив голів Державної податкової та митної служби та їхніх заступників

 

 

У п’ятницю, 24 квітня, уряд на позачерговому засіданні звільнив з посад голову Державної митної служби Максима Нефьодова та його заступників, голову Державної податкової служби України Верланова Сергія та його заступника. 

 

 

Разумков підписав закон проти "правкового спаму"

 

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури". 

Це стало можливим, бо депутати Верховної Ради провалили голосування за три постанови про скасування результатів голосування за закон про зміни до регламенту роботи парламенту. Тепер Голова ВР може підписати цей закон та передати його на підпис Президенту. 

 

Мовна омбудсман іде у відставку

 

Мовна омбудсман Тетяна Монахова написала заяву про звільнення за власним бажанням. Вона пояснила, що за весь час роботи їй так і не вдалося домогтися створення Секретаріату уповноваженого із захисту державної мови. Вона стверджує, що півроку їй не виплачували заробітну плату.