Звільнені з полону. Лікар розповів про стан українських військових

28 Грудня 2017, 14:23

Лікар військового шпиталю Сергій Прокопчук повідомив, що українські військові, які повернулися з полону, зараз проходять повне медичне обстеження. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Зазначається, що в госпіталь прибуло 24 звільнених військових.

За словами лікаря, найчастіша проблема, яку виявляють лікарі, це невротичні стани, які виникли після перебування в полоні. Водночас він зазначив, що стан колишніх полонених – задовільний.

Прокопчук додав, що в звільнених військових є проблеми, пов'язані зі стоматологією, а також загострення хронічних захворювань.

Крім того, у лікарні держуправління справами зараз перебувають 40 звільнених з полону цивільних. Вони зараз проходять повне медичне обстеження, за результатами якого лікарі також виявили порушення.

Нагадаємо, 27 грудня відбулося звільнення українських заручників. Частина українців, які перебували у полоні "ЛНР", були звільнені на підконтрольній українській владі території поблизу Майорська, інша частина заручників із так званої «ДНР» – поблизу Горлівки, на тимчасово непідконтрольній території. За даними віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко, під час обміну було звільнено 73 українці. Крім того, Україна передала представникам ОРДіЛО 233 із 306 осіб, які були у списку для обміну. Інші відмовилися від обміну з низки причин.

Близько першої години ночі 28 грудня в міжнародному аеропорту "Бориспіль" приземлилися два літаки зі звільненими з полону ОРДіЛО українцями.