Звільнені бойовики звернулися до керівників “ЛНР” за “соціальним захистом” – ІО

22 Грудня 2015, 09:53

Звільнені у зв’зку з пораненнями та каліцтвами бойовики «ЛНР» обурені відсутністю для них пільг на окупованих територіях. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» та нардеп Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

«У збройних формуваннях «ЛНР», як і серед колишніх бойовиків НЗФ «ЛНР» (в першу чергу, звільнених з «військової служби» унаслідок отримання поранень і каліцтв), фіксується зростання соціальної напруженості через відсутність «нормативно-правових актів», якими закріплено статус «військовослужбовців республіки», – йдеться у повідомленні.

За інформацією ІО, на підставі масових звернень бойовиків, координаційною радою організації «Донбаське об'єднання Новоросії» підготовлено звернення до ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького з вимогою «розібратися в ситуації, а також законодавчо закріпити норми соціального захисту військовослужбовців республіки і надати їм відповідні пільги».

Як повідомлялося, увечері 21 грудня в районі Мар'їнки та Щасті відбулися два бойові зіткнення українських сил і терористів.

Також, за повідомленням ІО, терористи запланували витіснити сили АТО з низки населених пунктів під Горлівкою.