Зустріч Зеленського та Путіна в Парижі буде неформальною, – Лавров

1 Грудня 2019, 14:08

Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров заявив, що зустріч президента України Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним на полях нормандського саміту в Парижі не буде формальною. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

За словами Лаврова, зустріч Зеленського та Путіна у Парижі дозволить прояснити ситуацію з позицією України щодо мінських домовленостей.

 

 

"Контакт буде, безумовно, корисний, тому що ми дуже хочемо зрозуміти, як все-таки після всіх неоднозначних, суперечливих заяв з офісу Зеленського сам український лідер бачить рух до виконання мінських домовленостей" – заявив він.

 

Крім того, очільник російського МЗС наголосив, що немає сенсу думати, в якому ж форматі відбудеться зустріч президентів, та додав, що вона буде неформальною.

 

"Буде зустріч в нормандському форматі: чотири лідери будуть там разом в один і той же час. Як вже сказали в адміністрації президента, є можливість поговорити Путіну і Зеленському. Вона (зустріч – ред.) не буде формальною, тому що це станеться на полях іншого заходу", – додав він.

Позначки: