Зубко розповів, коли в Авдіївці відновлять постачання води та газу

5 Лютого 2017, 20:20

Упродовж доби постачання води та газу в будинки Авдіївки відновлять вже у повноцінному режимі. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко.

За його словами, досі воду та газ подавали за графіком, по годинах.

"Із резервного режиму ми можемо вийти на стабільний режим. Важливо, що працюють всі системи теплопостачання, водопостачання, водовідведення. Практично зараз іде відновлення житлового сектору. Протягом доби ми очікуємо, що запрацює система життєзабезпечення. Після того, як відбудеться повноцінний запуск водопостачання, може виникнуть проблеми з тиском, але це питання часу. Теплопостачання працює в такому режимі, щоб забезпечити 20 градусів", – пояснив Зубко.

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що в Авдіївці відновили електропостачання після ремонту пошкоджених під час обстрілів ліній електропередач.

Нагадаємо, в Авдіївці з 29 січня тривають активні бойові дії між проросійськими бойовиками та українською армією. Незаконні збройні формування обстрілюють житлові квартали з "Градів", місто частково залишилося без водопостачання, електрики та опалення. Штаб АТО констатував, що з 4 лютого інтенсивність бойових дій знизилася. Уранці 5 лютого ремонтні бригади розпочали відновлення пошкоджених в результаті обстрілу ліній електропостачання, що живлять Авдіївський коксохімічний завод і Донецьку фільтрувальну станцію, і вже ввечері лінії електропередач відновили.