Зубко назвав кількість пошкоджених будинків у Балаклії

26 Березня 2017, 13:26

У Балаклії Харківської області зафіксовані пошкодження 243 будинків у результаті  детонації боєприпасів на артилерійських складах Міноборони України. Про це повідомив віце-прем'єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у Twitter.

"Балаклія. Зазнали пошкоджень різного ступеня 243 будівлі в тому числі, 117 багатоквартирних будинків, 87 приватних будинків. 12 об'єктів соц. сфери, 22 об'єкти інфраструктури та промисловості. Проводиться оцінка обсягів пошкоджень і руйнувань", – написав він.

Зубко зазначив, що вже організована видача населенню будматеріалів для проведення первинного ремонту пошкоджених будівель.

Віце-прем'єр додав, що бригади піротехніків Державної служби з надзвичайних ситуацій вже розмінували 5 з 9 секторів міста, а також 7 інших населених пунктів.

"Розмінування триває. Всього вилучено 820 вибухонебезпечних предметів", – написав він.

Також тривають роботи по відновленню енергопостачання і газопостачання міста і району.

"Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Притягнуто 64 аварійно-відновлювальні бригади", – зазначив Зубко.

Нагадаємо, вночі 23 березня на складах зі зброєю у Харківщині, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Згодом стало відомо, що під завалами будинку в Балаклії знайшли тіло загиблої жінки. Ще двоє місцевих мешканок постраждали. Військова прокуратура встановила, що могла статися диверсія. Місцевим жителям вдалося зафіксувати моменти вибухів. Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону.