ЗСУ провели військові навчання біля кордону з окупованим Кримом

20 Квітня 2018, 21:13

Військово-морські сили Збройних сил України провели навчання з оборони морського узбережжя поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом. Про це повідомляє прес-служба командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

 

"Протягом кількох днів поблизу адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим підрозділи Командування морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України проводили навчання з оборони морського узбережжя від морського десанту умовного противника", – йдеться в повідомленні.

 

 

Зазначається, що українські артилерійські підрозділи успішно відпрацювали навчальні вправи зі знищення десантних кораблів та морського десанту умовного противника.

 

Морські піхотинці, в свою чергу, виконали завдання щодо безпосереднього відбиття атаки морського десанту умовного противника та здійснили маневр підрозділами на загрозливих напрямках.

 

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Морська авіація Військово-Морських Сил Збройних Сил України провела у Чорному морі спільні тренування з кораблем USS Carney (DDG 64) Військово-Морських Сил Сполучених Штатів Америки.