ЗСУ провели масштабні бойові стрільби із оновлених зенітних ракетних комплексів

5 Листопада 2018, 15:51

З 1 по 4 листопада підрозділи Протиповітряної оборони Сухопутних військ та Зенітних ракетних військ Повітряних сил ЗСУ провели бойові стрільби із зенітних ракетних комплексів, які відновили або відремонтували на підприємствах, що входять до складу ДК "Укроборонпром". Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому. 

 

"Протягом бойових навчань на полігоні Збройних сил України "Ягорлик" у Херсонській області  українські військові продемонстрували високий рівень професіоналізму, ефективно знищуючи повітряні цілі на різних дальностях", – йдеться у повідомленні.

 

 

Так, стрільби виконано із ЗРК С-300ПТ та Бук-М1, відновлених фахівцями ДП "Укроборонсервіс". Також підприємствами Концерну подовжено термін придатності ракет до зазначених ЗРК.

 

 

В Укроборонпромі розповіли, що С-300ПТ – один з найбільш далекобійних зенітних ракетних комплексів, що стоять на озброєнні українського війська. Цей універсальний комплекс призначений для захисту особливо важливих, стратегічних об‘єктів. С-300ПТ забезпечує знищення повітряних цілей на відстані до 75 км.

 

Бук-М1 – мобільний зенітний ракетний комплекс для протиповітряної оборони на відстані до 35 км.

 

Зенітний ракетний комплекс С-125М1 відновлено на ДП "Львівський радіоремонтний завод". Комплекс забезпечує знищення повітряних цілей на відстані біля 30 км. Зазначимо, що фахівці підприємства також провели навчання розрахунків цього комплексу.

 

Крім того, спеціалістами "Львівського радіоремонтного заводу" відновлено ЗРК "Тор" та проведено підготовку військових фахівців.

 

ЗРК "Тор" забезпечує прикриття важливих адміністративних, економічних і військових об’єктів від ракетних ударів, безпілотників, літаків і вертольотів на відстані до 15 км.

 

На Державному виробничо-технічному підприємстві "Граніт" було організовано навчання розрахунків ЗРК "Куб", який здатен знищувати повітряні цілі на відстані до 22 км, та відновлено сам комплекс.

 

Як зазначив присутній на військовий навчаннях Секретар РНБО України Олександр Турчинов, відновлені зенітні ракетні комплекси підтвердили заявлені тактико-технічні характеристики.

 

Нагадаємо, 29 жовтня Харківське конструкторське бюро імені Морозова, що входить до складу "Укроборонпрому", передало українському війську перші сім БТР-4, виготовлених з нової вітчизняної броні. 

 

 24 жовтня стало відомо, що 93-а окрема механізована бригада Збройних сил України  "Холодний Яр" отримала на озброєння всюдиходи UTV для перевезення бойових модулів «Стугна»

 

22  жовтня ЗСУ отримали нову партію відремонтованих реактивних систем залпового вогню «Ураган».

 

Нагадаємо, 10 жовтня  "Миколаївський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", представив на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та Безпека" свою розробку – бойову розвідувальну машину "Мангуст".