ЗСУ анонсували появу “нічних” підрозділів в українській армії

3 Вересня 2019, 10:41

Збройні Сили України анонсували появу окремих підрозділів, які більшість часу проходитимуть підготовку уночі. Про це на брифінгу повідомив перший заступник начальника Головного управління підготовки ЗСУ полковник Ігор Подолян, повідомляє офіційна сторінка ЗСУ у Facebook.

 

“У цьому напрямку були проблеми. І сьогодні рішенням начальника Генерального штабу визначений чіткий перелік підрозділів зі складу кожної бригади, які мають відповідне обладнання для навчання вночі. Розподіл навчального часу в них становитиме 30/70. Тобто 70% загального часу витрачатиметься на те, щоб виконувати відповідні навчально-бойові завдання під час бойової підготовки вночі”, – зазначив Подолян.

 

За його словами, також українських військових навчатимуть бою у місті. “Ми знаємо, що окремі регіони країни – це суцільні міста, села, що перетікають з одного в друге. Це підштовхує нас до того, щоби навчати війська воювати в містах”, – повідомляє полковник.

 

Наразі полігону, що імітує таку місцевість, немає. ЗСУ розпочали будівництво відповідного об’єкта, який дозволятиме «вести бій» у місті. На 2020 рік передбачені серйозні капіталовкладення для того, щоб завершити його устаткування до 2021 року.

 

Як повідомлялося, 2 вересня під селом Водяне на Донеччині загинув боєць Повітряних Сил ЗСУ Андрій Проценко, 1994 року народження, житель села Бохоники (Вінницька область).