Зросла загроза висадки морського десанту РФ на Азовському узбережжі – Міноборони

4 Березня 2016, 15:24

Українська розвідка повідомила про загрозу висадки морського десанту РФ на Азовському узбережжі. Про це на брифінгу заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«Зростає рівень загрози застосування сил та засобів ЧФ РФ для висадки морського десанту на Азовському узбережжі під виглядом дій підрозділу 1-го АК», – заявив він.

За словами Скібіцького, на цьому фоні зростає рівень небезпеки на Донецькому та Маріупольському напрямках.

Він також повідомив, що триває створення так званої Азовської флотилії. «До її складу увійдуть катери та інші плавзасоби, які будуть базуватися в населених пунктах Седове, Азовськ та Безіменне. Для формування зазначеної флотилії у місцевого населення відібрано 7 баркасів та катерів», – сказав Скібіцький.

Крім того, за словами Скібіцького, триває удосконалення інженерного та логістичного забезпечення російських окупаційних військ.

 «Інженерними підрозділами 4-ї бригади, 9-го та 11-го полків активізовано проведення фортифікаційних робіт як на передньому краї, так і в глибині оборони. Створюються додаткові опорні пункти, встановлюються мінні поля. До проведення інженерних робіт залучається цивільна інженерна техніка та арсенал», – повідомив він.

Як повідомлялося, бойовики привели свої підрозділи в підвищений стан готовності відразу на кількох ділянках.