ЗРК С-300, “Бук”, “Тор” та “Оса-АКМ”. Турчинов оприлюднив відео з навчань на Херсонщині

2 Листопада 2018, 13:50

На полігоні Збройних сил України "Ягорлик" проходять військові навчання з бойовими стрільбами ЗРК С-300 різних модифікацій,"Бук", "Тор" та "Оса-АКМ". Про це в п'ятницю, 2 листопада, повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов.

 

"Мета цих комплексних навчань та випробувань – відпрацювання системи багатоешелованої протиповітряної оборони країни, визначення шляхів модернізації зенітно-ракетних комплексів, що стоять на озброєнні ЗСУ, та завдань на розробку нових засобів протиповітряної оборони", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас Турчинов наголосив, що відновлення системи протиповітряної оборони є однією з найбільш актуальних проблем сектору безпеки і оборони України та одним з важливих пріоритетів, визначених РНБО, адже саме система ППО України до 2014 року зазнала найбільших втрат та свідомого послідовного руйнування.

 

 

Нагадаємо, 1 листопада на випробувальному полігоні у Херсонській області розпочалися бойові стрільби, контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет середньої та малої дальності.