Зниклий Ігор Луценко вийшов на зв’язок через Facebook

21 Січня 2014, 21:50

"Друзі, вашими молитвами у мене сьогодні, 21 грудня (можливо автор помилився, маючи на увазі 21 січня – ред.), день народження. Дуже всім дякую за турботу, я зворушений милосердністю всесвіту! За останню добу я мінімум три рази прощався з життям, але зараз у мене все ок. 
Наразі я виповз з лісу, куди мене завезли і кинули мої викрадачі, і знаходжусь у доброму гуморі, без мобілки і у посередньому фізичному стані", – написав Луценко.

"Нічого серйозного, просто майже 15-годинне спілкування з викрадачами було часом дуже важким морально і фізично", – додав він. 

"Мушу відзначити високий професіоналізм викрадачів, це дійсно фахівці.  Події були такі – між першою і другою ночі вчора до мене звернулися лікарі з прохання машиною доставити до офатльмологічного відділення такого собі пана Юрія, у нього була травма ока. Я дождався Юрія, і ми поїхали у лікарню. Як тільки зайшли у у приміщення і лікар почала оглядати Юрія, підійшли двоє міцних молодиків, заглянули у кабінет і зразу вийшли. Я зрозумів, що вони за Юрієм і викликав друзів. Але я розраховував, що вони будуть нападати на нас без свідків, на вулиці", – написав Луценко.

"Вони ж приблизно вдесятьох зайшли і витягнули нас в мінібус на очах у тітоньки-лікаря. Нас повезли у нічний ліс десь під Києвом… Потім нас повезли кілометрів зе за 20-30 і кинули у щось на кшталт металевого гаражу, мене з Юрієм розвели по різним відсікам. ПІсля того я його не бачив. В гаражі ми провели досить багато часу, годин 10-11. Спілкувалися. Я помітив – це були не просто найняті люди, вони щиро ідейні у своїй масі. Хоча спілкування було непростим, мені здається, багато хто зрозумів дещо про Майдан, і про мою особисту позицію", – йдеться у повідомленні. 

"Потім мене повезли у машині, їхали майже годину, і тут у мене знову почалися думки про капець, бо місцина глуха. Мене у кульку на голові поставили лобом до сосни на коліна і сказали молитися) Я не відмовився. Поки я читав молитву, мої супроводжувачі щезли. Навіть не було чутно, коли", – йдеться у дописі.

Він зазначив, що після цього вибрався з лісу.

Дружина Ігоря Луценка Марія Лебедева повідомила, що Луценко дійсно знайшовся. Вона зазначила, що наразі вони з Ігорем намагаютсья дістатися безпечного місця, після чого обіцяли надати більше деталей.

Водночас батько Ігоря пан Віктор Луценко не підтвердив інформацію про те, що з сином все гаразд. «Поки що Ігор не виходив на зв'язок, я не знаю, чи з ним все гаразд. Його телефон не відповідає», – сказав Віктор Луценко в коментарі «Телекритиці».

Нагадаємо, раніше активісти повідомили про зникнення одного з лідерів Майдану Ігора Луценка. За словами активістки Марії Лебедєвої, він привіз на своїй машині потерпілого Юрія Вербицького в Жовтневу лікарню, після чого зник. 

Опозиція вимагає від ГПУ та СБУ негайно відшукати зниклого Ігоря Луценка.

У міліції заявляють, що не затримували Луценка, та запевняють, що шукають його. 

Кілька тисяч людей 21 січня пікетували СБУ та МВС з вимогою знайти і відпустити зниклих активістів.

Позначки: