Зниклий директор кримського санаторію знайшовся у СІЗО

12 Жовтня 2011, 13:56

«Устюжаніна затримали на підставі нової кримінальної справи, порушеної стосовно нього за ч.5 ст.191 КК — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі, — повідомив Поставничий. – Я тільки вранці отримав від слідчого постанову про допуск мене в якості захисника у цій другій кримінальній справі. Ані копії постанови про порушення кримінальної справи, ані копії постанови про затримання Устюжаніна у мене немає. Десь по обіді слідчий знову обіцяв зустрітися зі мною і надати ці документи».

При цьому захисник додав, що приблизно здогадується, у чому будуть звинувачувати директора санаторію: «Краєм ока я вже помітив якісь договори підряду, укладені між Сакським санаторієм і якимось їх підрядниками на виконання будівельних робіт. Швидше за все, щось буде пов'язане з цими договорами. Це знову висмоктані з пальця підстави».

Нагадаємо, Устюжанін був затриманий 30 вересня. Його звинувачують за двома статтями -розтрата державних коштів в особливо великому розмірі та перевищення службових повноважень.

11 жовтня суд відпустив Устюжаніна із СІЗО на поруки трудового колективу санаторію. Однак приміщення СІЗО Устюжанін до кінця дня так і не покинув, а адвокати обвинуваченого заявили, що не мають уявлення про його місцезнаходження.