Зникли двоє свідків у справі про вбивство Нємцова – прокуратура

6 Грудня 2016, 15:21

У Росії прокуратура заявила про зникнення двох свідків у справі про вбивство опозиційного політика Боріса Нємцова. Про це на засіданні Московського окружного військового суду заявила представник прокуратури.

Як повідомляє "Новая газета", до суду не вдалося викликати водія снігоприбиральної машини, який працював на Великому Москворецькому мосту в момент вбивства Нємцова, а також перехожого, який бачив, як від місця злочину від'їжджала машина з обвинуваченими.

Раніше у вівторок суд погодився з вимогою адвокатів сім'ї Нємцова викликати на допит колишнього офіцера чеченського батальйону МВС "Север" Руслана Гєрємєєва, якого слідство називає замовником вбивства, і його командира Алібека Делімханова. Захист також наполягав на необхідності допитати главу Чечні Рамзана Кадирова, депутата Держдуми Адама Делімханова і сенатора Сулеймана Гєрємєєва, однак суд відхилив клопотання.

Нагадаємо, колишній віце-прем'єр Росії, критик дій Кремля Боріс Нємцов був убитий в центрі Москви 27 лютого 2015 року. За звинуваченням у вбивстві 8 березня минулого року заарештували п'ятьох осіб. Слідство вважає замовником і організатором вбивства колишнього бійця батальйону "Сєвєр" МВС Чечні Руслана Мухудінова, який залишається на волі.

П'ятеро обвинувачених (Заур Дадаєв, брати Анзор і Шадід Губашеви, Темірлан Ескерханов і Хамзат Бахаєв) не визнали своєї провини.