Зник київський чиновник – начальник управління комунальної власності

13 Квітня 2010, 11:47
Начальник Головного управління комунальної власності Анатолій Чуб як крізь землю провалився. У приймальні управління кажуть, що начальника немає на роботі кілька днів.
 
За інформацією журналістів, він, нібито, може бути оголошений у розшук і навіть арештований через зниклі документи про приватизацію у Києві за 2006-2010 роки.
 
У комісії з комунальної власності Київради також кажуть, що Чуба ніде немає.
 
За словами голови комісії регіонала Володимира Дейнеки, він не може зв’язатися з Чубом вже кілька днів, а голова фракції БЮТ Тетяна Меліхова припускає, що зникнення прямо зв’язане зі зниклими документами.
 
"Ми направили депутатський запит, але поки не одержали відповіді. А замість відповіді зник сам Чуб. Я не думаю, що це випадковість", – сказала вона.
 
Міліція інформації про зникнення поки що не коментує.
 
Як відомо, Чуб є членом Постiйної комiсiя Київради з питань власності та начальником управління комунальної власності, які, власне і займаються питаннями приватизації столичного майна.
 
 
Опозиція тоді заявляла, що це фіктивне викрадення, насправді команда мера намагається замести сліди. Крім того, депутати заявляють, що приватизаційні справи за 4 роки влізли б хіба що в автобус, але не в джип.
 
Ще одна невдача спіткала іншого депутат Блоку Черновецького Віталія Павлика – у нього через розбите вікно в автомобілі також нібито украли портфель з документами.
Однак сам депутат каже, що нічого коштовного серед паперів не було, мовляв, там були документи регламентної комісії