Зняття арешту з рахунків Януковича-молодшого не відбулося – ГПУ

7 Березня 2017, 07:21

Зняття арешту з рахунків Олександра Януковича в Міжнародному інвестиційному банку не відбулося. Про це написала у Facebook прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

За її словами, Генпрокуратура спільно з Держфінмоніторингом одразу заблокували кошти на рахунках банку. 

"Вдячні небайдужим працівникам банку, які своєчасно проінформували прокуратуру про зняття арешту з рахунків в суді. Подробиці – у вівторок", – написала вона.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва  ухвалив рішення про зняття арешту з 312,5 млн грн, які надійшли в "Міжнародний інвестиційний банк" президента Петра Порошенка від "Всеукраїнського банку розвитку" Олександра Януковича. Про це йдеться в рішенні суду від 2 березня по справі N757/10985/17-к. Повідомлялося також, що кошти з ВБР в МІБ були перераховані 10 січня. Пізніше в МІБ повідомили, що переказ коштів не був погоджений і після зарахування коштів банк повідомив Державній службі фінансового моніторингу про фінансові операції клієнта.

У прес-службі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб пояснили, що перерахування 312,5 млн грн з ліквідованого "Всеукраїнського банку розвитку" в "Міжнародний інвестиційний банк", що належить президенту Петру Порошенку, обумовлено виконанням процедури задоволення вимог кредиторів ВБР. 

29 грудня 2016 стало відомо, що Печерський суд Києва зняв арешт із коштів трьох фізосіб у сумі 15 мільйонів доларів на рахунках у Всеукраїнському банку розвитку, який належить Олександру Януковичу. У 2015 році розпочалася процедура ліквідації неплатоспроможного Всеукраїнського банку розвитку сина Януковича.