ЗМІ: Власенка затримали у “Борисполі”

14 Грудня 2012, 19:52

"Це відбулося через невиплату аліментів його колишній дружині Наталії Окунській", – повідомляє телеканал.

У прес-службі Державної прикордонної служби України заявили, що не володіють інформацією про затримання Власенка в аеропорту «Бориспіль», повідомляє УНІАН.

У прикордонному відомстві додали, що таку інформацію, навіть якщо вона і була б, вони не можуть надати згідно з нормами закону про захист персональних даних.

«Якщо особа, яка перетинає кордон, напише офіційну заяву, що вона не проти оприлюднення певних даних, то тоді ми відповідну інформацію надамо», – зазначили в прикордонній службі.

Водночас, прес-служба партії "Батьківщина" повідомляє, що Державна прикордонна служба заборонила Сергію Власенку виїзд з країни і відмовилась пропустити його за кордон для підготовки лінії захисту Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини. 

У прес-службі нагадали, що згідно Закону України «Про статус народного депутата України» заборонено застосовувати будь-які обмеження щодо народного депутата, окрім як за рішенням Верховної Ради України.

 "У "Батьківщині" переконані, що заборона виїзду за кордон має на меті перешкоджання належному представленню позиції Тимошенко в ЄСПЛ. Партія вважає події навколо захисника Тимошенко продовженням розгортання політичних репресій", – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 12 грудня Президент Віктор Янукович та в.о. міністра юстиції Олександр Лавринович зареєстрували у парламенті законопроект щодо змін до Конституції України про зняття недоторканності з народних депутатів.