ЗМІ: Німеччина і Росія готують змову

31 Липня 2014, 11:27

Німеччина та Росія готують секретний план з "мирного вирішення" міжнародної напруги щодо України.

За інформацією у ЗМІ, позиція Ангели Меркель залежить від двох головних пунктів: стабілізація на кордонах України та "надання фінансово нестабільній державі нового економічного імпульсу через підписання оновленої угоди щодо газу".

Якщо Владімір Путін погодиться на це, то міжнародна спільнота муситиме визнати "незалежність" та подальшу анексію Криму Росією.

"У всіх варіантах угоди також передбачено надання додаткових повноважень Донбасу", – зазначили у тексті.

Також повідомили, що у випадку досягнення згоди, Україна відмовиться від вступу до НАТО, а Росія не заважатиме економічній співпраці ЄС та України.

Крім того, "Росія виплатить Україні $1 млрд компенсації за втрату прибутків від оренди базування російського Чорноморського флоту у Криму та Севастополі".

Також журналісти повідомили, що цей план готували до катастрофи малайзійського Боїнга у липні, тому зараз можливість впровадження такого рішення стала нижчою.

"Але план як і раніше "на столі перемовин". До нього повернуться після завершення розслідування катастрофи MH17", – зазначили у тексті – "Якщо результат розслідування буде задовільним".