ЗМІ назвали причину звільнення держсекретаря Тіллерсона

13 Березня 2018, 17:00

Президент США Дональд Трамп звільнив главу Державного департаменту Рекса Тіллерсона, ймовірно, через створення нової команди парламентерів з ядерної проблеми КНДР. Про це у вівторок, 13 березня, повідомляє The New York Times, з посиланням на джерело.

 

Як зазначається, Трамп і Тіллерсон розійшлися в способах вирішення північнокорейської проблеми та низці інших важливих геополітичних питань, зокрема щодо ядерної угоди з Іраном.

 

"Ми насправді не думали однаково", – заявив Трамп, пояснивши своє рішення про звільнення Тіллерсона.

 

Нагадаємо, 13 березня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звільнив з посади державного секретаря Рекса Тіллерсона. 

 

Додамо, 1 вересня газета The Washington Post з посиланням на джерела, близькі до оточення глави Білого дому, повідомила, що президент США Дональд Трамп все більше незадоволений роботою держсекретаря Рекса Тіллерсона. Зокрема, Трамп і глава Держдепу не дійшли згоди під час обговорення чисельності військ США в Афганістані, а також з питань блокади Катару і Куби.

 

Раніше телеканал CNN з посиланням на власні джерела повідомив, що Рекс Тіллерсон думає про відставку у зв'язку з тим, що у нього виникли розбіжності з президентом Дональдом Трампом по низці важливих питань. Проте Держдеп США спростував це повідомлення.