ЗМІ назвали кількість учасників зустрічі Трампа та Путіна

7 Липня 2017, 07:27

Під час зустрічі президента США Дональда Трампа та президента Росії Владіміра Путіна, яка пройде 7 липня у кулуарах саміту G-20 у Гамбурзі, у переговорній кімнаті будуть присутні шестеро людей, включаючи глав зовнішньополітичних відомств двох країн та особистих перекладачів. Про це повідомило видання The Hill.

"Буде шестеро людей: Трамп, Путін, державний секретар Рекс Тіллерсон, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров та два перекладачі", – йдеться в повідомленні.

При цьому плани зустрічі досі не розголошуються. Однак радника президента США з питань національної безпеки Герберт Макмастер заявив, що "конкретного порядку денного (переговорів – ред.) немає". Він додав, що йтиметься про те, про що захоче говорити сам президент.

У політичних колах у США не впевнені, чи порушить Трамп проблему втручання росіян у вибори американського президента минулого року. Адже раніше політик неодноразово ставив під сумнів висновки американської розвідки про те, що Кремль втручався у вибори з метою допомоги одному з кандидатів, який і отримав перемогу.