ЗМІ назвали ім’я підозрюваної в незаконному фінансуванні партії “Батьківщина”

26 Березня 2019, 19:02

Правоохоронці оголосили підозру Анастасії Гребенюк, якій інкримінують порушення порядку фінансування політичної партії ВО "Батьківщина" на загальну суму понад 2,2 млн грн. Про це повідомляє Bihus.info з посиланням на джерела.

 

"Мова йде про фінансування партії "Батьківщина", а жінкою, якій оголосили підозру, є киянка Анастасія Гребенюк. Найвірогідніше, що її матір’ю є Катерина Ярова, яка, в свою чергу, керує відділенням ПриватБанку у селищі Саврань на Одещині", – йдеться в повідомленні.

 

 

Як зазначається, у розслідуванні журналістів телепрограми "Наші гроші" про "фейкові" внески на рахунок "Батьківщини" Саврань фігурує як один з лідерів за цими внесками.

 

Водночас, за даними ЗМІ,  Facebook Гребенюк є спільні фото з іншими фігурантами розслідування журналістів, а саме – з Владиславом Коречним, який нібито віддав "Батьківщині" понад мільйон гривень, але до цього шукав роботу охоронцем в Києві. Крім того, згідно з повідомленням, у друзях у Гребенюк є тітка Коречного – Наталія Зубар, яка попри те, що працює касиркою супермаркету, за документами перерахувала "Батьківщині" майже 1.5 мільйони гривень.

 

 

Як повідомлялося, 26 березня у ГПУ заявили, що правоохоронці оголосили підозру громадянці України, яка здійснила внески на підтримку однієї з політичних партій на загальну суму понад 2,2 млн грн, залишившись при цьому анонімною особою.