Злочинців, які знищили державне стратегічне обладнання, арештували. Кримінальна відповідальність загрожує власникам банку “Михайлівський” – Луценко

31 Березня 2018, 12:40

У Київській області арештували зловмисників, які незаконно привласнила земельну ділянку ДП "Радіопередавальний центр", яка була стратегічним обладнаним центром для України, з допомогою якого радіосигналом було вкрите 95% відсотків території України. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

 

За його словами, забудовники вирішили привласнити 110 га землі ДП "Радіопередавальний центр", ще у 2013 році. За півроку до незаконної анексії Росією Криму, окупації Донецької і Луганської областей, незважаючи на наявне мобілізаційне завдання на передачу радіосигналу в особливий період часу, вони незаконно знищили працююче обладнання. .

 

"З семи членів злочинної організації троє є адвокатами" – додав Луценко.

 

На разі слідство вивчає також причетність до злочину інших осіб, серед них посадові особи та власників банку Михайлівський, на заставі якого незаконно перебувала викрадена у держави земля. Досудове розслідування триває.

 

Нагадаємо, у травні Дніпровський районний суд Києва продовжив арешт колишнього голови правління банку "Михайлівський" Ігоря Дорошенка, підозрюваного в розкраданні 870 млн грн.