З’явився новий рейтинг популярності соціальних мереж в Україні

12 Квітня 2019, 15:18

Станом на березень 2019 року найпопулярнішою соціальною мережею в Україні є Facebook – нею користуються 50% респондентів. Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group.

 

Як зазначають соціологи, за період з травня 2018 року в Україні помітно збільшилося число таких користувачів соцмереж, як Facebook (до 50%), YouTube (30%), Instagram (27%) і суттєво зменшилася кількість таких користувачів соцмереж, як Одноклассники (6%) до і ВКонтакте (10%).

 

 

Найбільший інтерес для українських користувачів соцмереж являє розважальна та пізнавальна тематика.

 

 

Найчастіше українські користувачі соцмереж користуються ними для спілкування з друзями (60%). Новини та події в країні і в світі цікавлять 36% респондентів.

 

 

Зазначається, що опитування проводилося в період з 18 по 27 березня 2019 року серед 2001 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування – особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки – 2,2%.

 

Як повідомлялося, в Україні найбільш активними користувачами російської соцмережі "ВКонтакте" є жителі Донецької та Дніпропетровської областей, а також Києва.

98