З’явилися перші фото та відео з місця ліквідації терориста “Гіві”

8 Лютого 2017, 09:57

З'явилися перші фото з місця ліквідації ватажка незаконного збройного формування «Сомалі» Михайла Толстих (позивний «Гіві») у Донецьку.

За повідомленням сепаратистських ресурсів, терорист загинув у Донецьку в результаті теракту у власному кабінеті.

Як повідомлялося, про ліквідацію бойовика "ДНР" Михайла Толстих у середу повідомили сепаратисти. Водночас у Службі безпеки України не підтвердили і не спростували інформацію про "Гіві". 

Нагадаємо, українська поліція оголосила в розшук бойовика так званої «ДНР» Михайла Толстих на прізвисько «Гіві». Слідчі зібрали докази, на підставі яких «Гіві» обґрунтовано обвинувачується у тому, що в період із травня 2014 року по січень 2015 року, будучи ватажком НЗФ «Сомалі» терористичної організації "ДНР", брав участь у веденні агресивної війни проти України, організував у січні 2015 року поблизу Міжнародного аеропорту «Донецьк» терористичні акти проти військовослужбовців сил АТО, що спричинило загибель 9 людей та інші тяжкі наслідки, а також вчинив жорстоке поводження з полоненими українськими військовослужбовцями, в тому числі Ігорем Брановицьким, який нагороджений Президентом України орденом «Золота Зірка» Героя України посмертно. 13 вересня 2016 року обвинувальний акт передали до суду для проведення спеціального судового провадження.

У кінці січня помер організатор так званої "ЛНР" Валерій Болотов. Офіційною причиною смерті назвали гостру серцеву недостатність.

16 жовтня одного з ватажків бойовиків «ДНР» Арсена Павлова на прізвисько «Моторола» вбили у Донецьку. За попередньою інформацією, його підірвали у ліфті будинку, де він проживав. В угрупованні «ДНР» у вбивстві Павлова звинуватили «українську диверсійно-розвідувальну групу». Водночас генерал армії України Микола Маломуж однією з можливих версій вбивства бойовика назвав внутрішні розборки, санкціоновані з Москви.