Зять Трампа заявив про готовність свідчити в справі втручання Росії у вибори в США

27 Березня 2017, 18:05

Зять президента США Дональда Трампа – Джаред Кушнер зголосився дати свідчення Комітету Сенату США з розвідки в рамках розслідування втручання Росії у вибори в США. Про це повідомив представник Білого дому, передає CNN.

"Протягом всієї кампанії та перехідного періоду, Джаред Кушнер був основною точкою контакту з урядами іноземних держав та чиновників". – заявив представник Білого дому.

"Враховуючи таку роль, він зголосився поговорити з головою Комітету Бурром, але поки не було отримано підтвердження", – сказав він.

Два джерела видання повідомили, що Комітет Сенату хотів допитати Кушнера, який є ключовим радником президента, в рамках свого розслідування. Проте терміни розмови із зятем Трампа ще не були визначені.

Нарадіємо, раніше у Сенаті США анонсували публічні слухання щодо зв'язків оточення Трампа з Росією.

В центрі скандалу через розмову з російським послом опинилися радник Дональда Трампа Майкл Флінн, який врешті-решт змушений був піти у відставку, та генпрокурор США Джефф Сешнс. Також повідомлялось, що разом з Флінном зустрічалися з російським послом в США старший радник президента США Дональда Трампа і його зять Джаред Кушнер.