Зять Черновецького ховається від кримінальних справ у Італії?

30 Березня 2011, 09:47

Сам Супруненко вже кілька місяців перебуває в Італії.

У пресі з'явилася інформація про те, що він нібито перебуває в розшуку в Інтерполі. Проте в самій організації цього не підтвердили.

На завтра запланований звіт голови КМДА Олександра Попова на сесії Київради, який вже кілька разів відкладався. За словами джерела у правоохоронних органах, Попов на завтрашньому засіданні може озвучити інформацію про порушені справи проти Супруненка.

Супруненко є депутатом Київської міської ради від "Блоку Леоніда Черновецького", членом постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Він одружений із донькою Леоніда Черновецького – Крістіною. Має трьох дітей.

Його рідний брат – Олександр Супруненко – є народним депутатом Верховної Ради від Партії регіонів (номер у списку – 145).

Нещодавно суд забрав у компанії "Новий регіон", яку пов’язують із В'ячеславом Супруненком, пакет акцій ВАТ "Київгаз" та "Київхімволокно", та повернув їх громаді Києва. Також місто відновило контроль над ВАТ "АК Київводоканал", ХК "Київміськбуд" та АТ "Київенергохолдинг".