Жителі села на Одещині влаштували заворушення на етнічному підґрунті через убивство дитини

28 Серпня 2016, 12:07

Жителі села Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області влаштували заворушення на етнічному підґрунті через убивство 9-річної дівчинки. Про це сказано в повідомленні поліції області.

Убивство сталося 27 серпня в селі Лощинівка Ізмаїльського району. У здійсненні цього злочину підозрюється представник ромської національності.

Довідавшись про причетність до вбивства дитини представником ромської національності, зібралася група односільчан, які почали шкодити будинку, де проживали роми.

 

У результаті їхніх дій один будинок було підпалено, в інших ушкоджено меблі, вибито скло. Ніхто з представників ромської національності не постраждав.

Задля уникнення масових заворушень, для охорони громадського порядку в село прибули співробітники поліції з головного управління Національної поліції в Одеській області, працівники оперативного підрозділу. 

За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.194 (знищення або ушкодження майна) Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.

Підозрюваного в убивстві дев'ятирічної дівчинки, затримано за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері Миколаївської області за суперечливих обставин помер 31-річний місцевий житель Олександр Цукерман. Місцеві жителі вважають, що поліцейські забили Цукермана до смерті на очах у дружини, матері і двох дітей. 

Поліція відкрила кримінальне провадження, попередньо, за ознаками ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Пізніше прокуратура перекваліфікувала інцидент в "умисне вбивство".

Після інциденту в селищі розпочалися заворушення біля будівлі районної прокуратури. Трьох поліцейських затримали, їх усіх суд арештував на 1 місяць.