Журналісти знайшли елітний будинок київського прокурора, який декларує 5 тисяч гривень у місяць

25 Березня 2016, 11:05

Прокурор прокуратури Печерського району столиці Ігор Черновський проживає в елітному котеджному селищі у Конча-Заспі біля Києва, яке збудували з порушеннями закону. Про це прозповів журналіст Денис Бігус на сторінці у мережі Facebook.

Окрім того, Бігус додав, що за інформацією з декларації Черновського, він має тільки старий Lexus та отримує на місяць 5 тис. грн зарплати.

Також за інформацією Бігуса, Черновський з дружиною (дочкою екс-прокурора Києва Анатолія Мельника) також подорожує до Монте-Карло, Ніцци і Парижа.

Бігус опублікував посилання на розслідування його програми «Наші гроші», яке встановило, що півсотні будинків у Конча-Заспі, власниками котрих зокрема виявилися екс-міністр оборони, суддя ВГСУ, дочка екс-прокурора Києва, народний депутат і ще низка «цікавих людей» збудували під виглядом реконструкції дитячого табору. По документах їх так і провели – як дитячий оздоровчий комплекс.

Экспонат 1. Прокурор Печерской прокуратуры. "Привет. Меня зовут Игорь Черновский. Я прокурор в Печерской прокуратуре. Ск…

Posted by Денис Бигус on Thursday, March 24, 2016

Читайте також: Журналісти з'ясували власників дорогих авто, на яких їздять працівники Головного управління СБУ

Нагадаємо, у головного урядового антикорупційника виявили елітне житло та дороге авто.

Також нагадаємо, у 2015 році мер Ірпеня задекларував 67 квартир.