Журналісти оприлюднили факти прихованого життя старшої доньки Путіна

1 Лютого 2016, 11:40

Журналісти російського видання The New Times провели розслідування та розсекретили життя старшої доньки президента РФ Владіміра Путіна Марії.

Донька глави російської держави Марія Владіміровна під прізвищем «Воронцова» мешкає у Москві на Новінському бульварі, по сусідству з посольством Сполучених Штатів.  В цьому будинку і раніше жили родичі перших осіб Радянського Союзу, а також відомі радянські полководці, вчені і професура МДУ.

Вхід у будинок охороняють МВС та спецназ. Охорона заборонила журналістам The New Times сфотографувати будинок, не пояснивши причину заборони.

За даними видання, дівчина навчалася на факультеті фундаментальної медицини МДУ з 2006 по 2011 рік, користуючись вигаданим прізвищем. Крім цього імені, Марія Путіна також використовувала документи ще на чотири прізвища, стверджують джерела The New Times.

Одна з колишніх студенток розповіла, що «спочатку про Машу говорили, що вона дочка секретного конструктора ракет. Потім почали ширитися чутки, що вона – дочка якогось багатого генерала».

Марія закінчила МДУ з червоним дипломом. Після цього вона вступила до аспірантури ендокринологічного наукового центру (ЕНЦ) МОЗ РФ, який очолює її науковий керівник академік Іван Дєдов.

Як зазначає журнал, після цього Дєдов зміг стати президентом РАМН, а його син Дмитро – суддею від Росії в Європейському суді з прав людини. Крім того, за розпорядженням голови МОЗ було прискорено будівництво Інституту дитячої ендокринології при ЕНЦ, де працювала Марія.

Згодом, Воронцова почала друкуватися в журналі «Проблеми ендокринології», де головним редактором працював той самий академік Дєдов.

The New Times повідомляє, що Марія заміжня за голландським підприємцем Йоррітом Фаассеном і тепер носить його прізвище. Фаассен з 2007 року обіймав посаду директора з розвитку бізнесу в «Газпромі», однак згодом покинув компанію і працював у сфері консалтингу (донедавна очолював раду директорів «МЕФ Аудит»).

За інформацією видання, приблизно півроку тому прізвище Фаассена «зникло з сайту» «МЕФ Аудит», а Марію перестали зустрічати її сусіди по будинку поряд з посольством США в Москві. Як стверджує журнал, в її житті відбулися важливі події: вона народила дочку і стала кандидатом медичних наук.

Також відомо, що донька Путіна багато подорожує по світу, катається на дорогих яхтах. На яхті класу люкс «Aria» студентка Маша в компанії подруг зробила круїз по Середземному морю з заходом у Монте-Карло, Італію, Францію, Іспанію та Нідерланди.

Вже повідомлялося про те, що зять президента РФ Владіміра Путіна Кірілл Шамалов отримав у Фонду національного добробуту Росії кредит у $1,75 млрд. Після того, як Шамалов одружився на дочці Путіна у 2013 році, він збільшив свою частку у компанії Сібур, яка є найбільшому у Росії нафтохімічному холдингу у п'ять разів.

Також нагадаємо, що нещодавно у Мінфіні США вперше звинуватили Путіна в корупції. «Ми бачили, як він збагачує своїх друзів, своїх близьких союзників, і маргіналізує тих, хто не належить до його друзів і не обіймає державні посади», – заявив заступник глави Міністерства фінансів США Адам Жубін.