Журналісти оголосили бойкот Чечетову. За брехню

17 Грудня 2010, 12:15

Журналісти основних телеканалів та інформаційних агентств ухвалили рішення не записувати коментарі Чечетова у зв’язку з тим, що коментуючи бійку у Верховній Раді він відверто брехав пресі.


Зокрема, він доводив, що ніякої бійки у Верховній Раді не було і «бютівці самі билися головою», у той час як Партія регіонів «толерантно забезпечувала роботу Верховної Ради».


«Коли вчора брехав Єфремов, то він хоча б червонів, а ви брешете і не червонієте. Ви відверто брешете нам. Ми не хочемо більше слухати цю брехню» –  заявили Чечетову журналісти.


«Кожен журналіст, який буде вас писати та показувати вважатиметься таким, який не має громадянської позиції», – додали вони.


Нагадаємо, сьогодні Чечетов заявив, що депутати з фракції ніколи не застосовували силу в стінах парламенту.«Наші депутати ніколи фізичну силу не застосовують», – сказав Чечетов.За словами депутата, «ми толерантно забезпечили нормальну роботу парламенту».


Нагадаємо, вчора ввечері «регіонали» захопили президію парламенту, яку зранку блокували депутати з фракції «БЮТ-Батьківщина» .Внаслідок сутички постраждали п’ятеро бютівців, двоє – у дуже важкому стані.