Після початку розгляду справи захисники та Луценко вимагали пустити до зали засідань журналістів та фото- і відеооператорів, зважаючи на резонансність процесу.
«На жаль, ви пішли підказаним шляхом нинішньої влади і знайшли найменшу залу. Тому ми не зможемо вмістити всіх працівників ЗМІ», – сказав Луценко, звертаючись до суддів.
Екс-міністр також запропонував вивести із зали засідань бійців внутрішніх військ. Таким чином, за його словами, у залі змогли б поміститися усі охочі журналісти.
Крім того, екс-міністр МВС пропонував виділити від 5 до 20 хвилин телеоператорам та фотографам для зйомки. Після цього, за словами Луценка, вони повернулися б до конференц-зали.
Прокурори, водночас, заявили, що не заперечують проти присутності журналістів у конференц-залі та проти трансляції засідання за допомогою конференц-зв’язку.
Суд задовольнив прохання працівників ЗМІ, однак, коли журналісти рушили до виходу із конференц-зали, працівник прес-служби пояснила, що клопотання задоволене лише в частині присутності робітників ЗМІ у залі для конференцій.
Як відомо, Вищий спеціалізований суд України з цивільних та кримінальних справ 2 квітня розглядає касаційну скаргу Луценка на вирок, за яким він відбуває чотирирічний термін у в'язниці за звинуваченням у службових зловживаннях. Раніше інший адвокат Луценка Олексій Баганець заявив, що його підзахисного буде звільнено з-під варти за рішенням суду касаційної інстанції.
Президент Віктор Янукович заявив, що розгляне питання про помилування Юрія Луценка після розгляду касаційної скарги екс-міністра.