Як відзначає видання, у першому випадку журналіста зі Львіва Євгена Борісова опитували 20 січня щодо пошкодження білборду у Львові . З його слів, у міліції намагалися примусити взяти пошкодження білборду на себе, а також залякували. Перше, що у нього запитав слідчий: «Чи знаєш ти, як у міліції катують людей?» Після чого в деталях почав розповідати, як саме проводять тортури. Радив зізнатись у тому, що журналіст сам закидав бігборд фарбою, щоб першим написати про це і таким чином стати відомим.
У другому випадку кримінальну справу було порушено через пошкодження бігборду на Рівенщині. 6 лютого на бесіду в міліцію було викликано іншого дописувача Gazeta.ua Віктора Гомоля. Йому зателефонував Василь Іваннюк з карного розшуку, лейтенант міліції Костопільського райвідділу УМВС України в Рівненській області. За словами міліціонера, він хотів би дізнатись, звідки журналіст отримав інформацію для статті. Хоча у тексті чітко написано, хто про це розповів і кому належать фото. Журналіст навіть не виїжджав на місце події. При цьому Василь Іваннюк зазначив, що саме Віктор Гомоль «є ініціатором порушення кримінальної справи», оскільки він висвітлив цю подію.
Видання відзначає, що зараз правоохоронці вирішують, чи вимагатимуть від журналіста лише пояснень, чи викличуть на допит.
Як повідомлялося раніше, на початку 2012 року в Україні масово псували білборди з привітанням президента Віктора Януковича.