Жовтень буде критичним для України в питанні продовження санкцій проти Росії – МЗС

3 Серпня 2016, 23:58

Жовтень буде критичним для України, оскільки саме в цьому місяці в ЄС можуть початися переговори щодо продовження санкцій відносно Росії.  Про це сказала заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль в ефірі «5 каналу» в середу, 3 серпня.

«У нас є ще кілька місяців, коли ми повинні всі працювати на одну мету. Мета – збереження санкцій. Вони (чиновники ЄС – Ред.) їх можуть почати обговорювати в жовтні. Жовтень для нас є критичним місяцем, коли ми повинні забезпечити продовження санкційної політики», – заявила вона.

Зеркаль зазначила, що Росія розгорнула широку кампанію в країнах ЄС щодо неефективності санкцій.

«Вона (політика РФ щодо санкцій – Ред.) є досить ефективною … Вони (російська сторона – Ред.) поширюють інформацію про ті економічні втрати, які несуть країни Європейського Союзу в зв'язку з цими санкціями. Йде повномасштабне маніпулювання … Це не є правда», – розповіла дипломат.

Заступник міністра зазначила, що дуже багато буде залежати від того, яку інформаційну політику буде вести Україну.

«Тут багато чого буде залежати від того, яку інформаційну політику будемо вести ми. Як правильно ми будемо працювати з громадськістю європейських країн, і чи зможемо ми достукатися до сердець простих громадян», – підкреслила Зеркаль.

Нагадаємо, 1 липня Рада ЄС затвердила узгоджене Комітетом постійних представників країн Євросоюзу рішення про продовження економічних обмежувальних заходів щодо Росії на півроку, до 31 січня 2017 року.