Жоден обласний начальник поліції досі не пройшов переатестацію – Деканоїдзе

29 Березня 2016, 13:56

Наразі жоден обласний начальник поліції не пройшов переатестацію. Про це повідомила голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

«До Вінниці у нас поки що переатестація не дійшла. Понад те, я хочу сказати, що поки жоден обласний начальник не пройшов переатестацію», – сказала Деканоїдзе, відповідаючи на питання, яким чином скандальний екс-голова Вінницької поліції Антон Шевцов опинився на цій посаді.

За її словами, Шевцов опинився на посаді через те, що в регіоні ще не пройшла переатестація.

Зазначимо, напередодні головного поліцейського Черкащини та посадовця Академії внутрішніх справ затримали при спробі дати хабар за переатестацію.

Як відомо, Антона Шевцова, звільненого з посади начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області 14 березня, було затримано 17 березня о 18.40 на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області. Оперативники вилучили у нього 10 тис. доларів, паспорт громадянина України і білет на літак з Мінська до Москви.

Проти Шевцова розслідують провадження за підозрою в державній зраді. Водночас 20 березня екс-начальника поліції Вінниччини звільнили з-під варти, оскільки час для обрання запобіжного заходу сплив.