Жертви фотошопу — від Кірілла до Київзеленбуду

VIP-хроніки
29 Липня 2013, 17:56

Творцям фотошопу варто було б наставити пам'ятників більше, аніж Леніну, адже їхній внесок в життя людства набагато потужніший.

Мінімум зусиль і світ довкола тебе барвистий і прекрасний. Чого вартий лише недавній скандал в інтернеті з домальованими вазонами на сторінці Київзеленбуду.

 

 

Скандал-скандалом, а ідея ж чудова. Замість закопувати гроші в клумби і газони, можна їх просто намалювати та відзвітувати про це.

 

 

Інтернет-генії з Київзеленбуду, схоже роблять це не вперше. В них звісно трохи «калічно» виходить, але на біду — згодиться.

 

 

Та що там Київзеленбуд. Он британську принцесу і дружину Обами відфотошопили, і ніхто й не пікнув. Тільки покрутили носами та посміялись.

 

 

Кейт Міддлтон домалювали все крім голови, бо вона не любить фотографуватись для “глянців”, а Мішель Обамі іранські фундаменталісти замалювали декольте, щоб не спокушати своїх цнотливих громадян.

 

 

В нас таких “ювелірів” також не бракує. Прославилась не так давно своїм фотошоп-омолодженням кума Ющенка екс-депутат Оксана Білозір.

 

 

Її так старанно відполірували, що живого місця не залишили. Мов з музею воскових фігур вийшла.

 

 

А зовсім недавно дочка легендарного футболіста Олега Блохіна також зазнала легкої корекції фігури. Іриші Блохіній, для обкладинки одного з журналів, відфотошопили талію.

 

 

Взагалі, в нас фотошопити хоч не дуже вміють та сильно люблять. Особливо цікавий доробок шедеврів з'являється напередодні виборів. Тоді чи не кожен кандидат або молодшає, або худне, або перетворюється з мавпи в людину.

Та все ж, найбільшою з відомих жертв фотошопу, поки що залишається сусідський патріарх Кірілл. Після його дебюту в цій Богом даній програмі, багато хто, ніяк і не сміє асоціювати собі святійшого, як лише з замальованим дорогим годинником чи дивнопомноженою паствою.

 

 

Але це все від заздрості… Як не крути ціна питання майже 35 тисяч не таких вже й умовних одиниць.

 

 

Читайте також Патріарху Кірілу домалювали паству