Жертву “врадіївських ґвалтівників” госпіталізували прямо із зали суду

18 Жовтня 2013, 16:52

Стан Крашкової погіршився після того, як у залі суду почали транслювати відеозапис з відтворенням подій злочину. 

Повідомляється, що потерпілу вивели із залу суду та викликали "швидку". Медики, які приїхали на виклик, повідомили, що дівчина потребує шпиталізації.

За попередніми висновками лікарів, від нервового напруження під час засідання в неї впав тиск.  Зараз Крашкову шпиталізовано до лікарні швидкої допомоги Миколаєва. 

Нагадаємо, 8 жовтня почалося судове засідання у так званій справі "врадіївських ґвалтівників", під час якого підсудних окрім зґвалтування та замаху на вбивство звинуватили у зберіганні зброї та наркотиків. Підозрювані відмовилися повністю визнавати провину за пред'явленими обвинуваченнями.

Також під час засідання стало відомо, що Крашкова вимагає від своїх кривдників компенсації в 1 млн грн.

9 жовтня суд перейшов до допиту свідків.

Як відомо, 28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва) та таксист Сергій Рябіненко були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у виглядіутримання під вартою.

Пізніше було затримано і старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака, що є похресником начальника Миколаївського облуправління міліції Валентина Парсенюка. Одразу після трагедії міліція заявляла, що в Дрижака є алібі, втім, пізніше він був переведений у статус підозрюваного. Його заарештували.

5 серпня стало відомо, що прокуратура перекваліфікувала справу "врадіївських ґвалтівників" із розбійного нападу із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень та зґвалтування у завершений замах на умисне вбивство.

9 серпня прокуратура Миколаївської області повідомила про завершення досудового розслідування у справі "врадіївських ґвалтівників".