Жертва “врадіївських ґвалтівників” хоче для своїх кривдників довічного ув’язнення

29 Липня 2013, 10:50

"Зараз моє головне завдання – встигнути видужати до суду та довести цю справу до кінця. Щоб ці – не знаю, як їх назвати – відповіли за скоєне", – сказала Крашкова.

"От у Росії добре придумали: каструвати чоловіків, які поглумилися над жінками (йдеться про  хімічну кастрацію). Я хочу, щоб вони отримали у вигляді покарання довічні терміни позбавлення волі", – розповіла жінка.

Нагадаємо, наприкінці червня в Миколаївській області була побита й зґвалтована 29-річна мешканка смт Врадіївка Ірина Крашкова. У скоєнні злочину підозрюються двоє правоохоронців – лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті дівчини також брав участь місцевий таксист Михайло Рабіненко.

Читайте також: Страх і ненависть у Врадіївці. Чим живе селище у «мирні» дні

Поліщук і Рабіненко були арештовані 30 червня, а перебування Дрижака на волі викликало протести місцевих жителів. 1 липня вони протестували біля райвідділу міліції з вимогою притягнути до відповідальності причетних правоохоронців.

2 липня Дрижак був затриманий. 3 липня суд Центрального району Миколаєва суд задовольнив подання прокуратури і обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

21 липня адвокати Крашкової запропонували перекваліфікувати справу "врадіївських ґвалтівників" з "розбійного нападу і зґвалтування" на "завершений замах на умисне вбивство". 

25 липня прес-служба прокуратури Миколаївської області повідомила, що слідство виявило низку службових злочинів, скоєних правоохоронцями, яких звинувачують у побитті та зґвалтуванні мешканки Врадіївки Ірини Крашкової.