Жебрівський запропонував перенести вибори на Донбасі на 2017 рік

4 Серпня 2015, 20:16

Проводити місцеві вибори на Донбасі в нинішніх умовах не можна. Про це заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський

"Сьогодні на Донбасі не можна підрепетирувати, підфарбувати, щось змінити. Тут фактично слід запропонувати новий порядок денний, нове життя. Бо політичних партій тут немає, все життя тут "призначалися" мери, "призначалися" депутати, "призначалися" органи місцевого самоврядування", – заявив Жебрівський.

Він запропонував перенести вибори на 2017 рік, бо демократія на Донбасі "була закатана в асфальт".

Жебрівський вважає, що "слід зробити тріщину в цьому асфальті, щоб пробилося здорове зерно, паростки пустило, і тоді слід проводити вибори".

Читайте також: Тука пояснив, чому не варто проводити місцеві вибори на Луганщині

"На Донбасі навіть якщо є якась партія рейтингова, там куплять франшизу і запустять тих, хто потрібний "хазяям життя". Весь час під різними прапорами проходили деякі депутати до міської влади, до обласної влади, але в кінці кінців виконували те, що говорили "хазяї", – сказав він.

Як відомо, згідно з прийнятою Верховною Радою постановою про призначення місцевих виборів, вибори на окупованій частині Донбасу восени 2015 року не проводитимуть, а на звільнених територіях проведуть, якщо безпекова ситуація дозволятиме зробити це.

Читайте також: У Мінську не домовилися про місцеві вибори на Донбасі