Жебрівський придумав, як залучати країни ЄС до відновлення міст на Донбасі

23 Жовтня 2015, 23:58

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський запропонував країнам ЄС взяти шефство над містами Донецької області. Про це він сказав главі представництва ЄС в Україні Яну Томбінські.

"Під час нещодавньої розмови в Маріуполі з Главою представництва ЄС в України Яном Томбінські озвучив для втілення наступну ідею. Чому б не запропонувати країнам Європи взяти шефство над містами Донецької області? Наприклад, Естонія бере Красний Лиман – та інвестує в його відновлення. Німеччина бере Маріуполь – і відновлює інфраструктуру. Франція візьме Краматорськ. Це дозволить ефективніше зосереджувати фінансову допомогу, а країнам-членам ЄС – краще контролювати використання коштів", – зазначив Жебрівський у Facebook.

За його словами, такий розвиток подій також посилить культурно-просвітницькі зв'язки.

"Я вважаю, що в Краматорську взагалі можна якусь вулицю назвати Паризькою чи Французьким бульваром як подяку за такі речі. Пан Томбінський обіцяв подумати над цим.", – додав Жебрівський.

Під час нещодавньої розмови в Маріуполі з Главою представництва ЄС в України Яном Томбінським озвучив для втілення насту…

Posted by Павло Жебрівський on 23 жовтня 2015 р.

Читайте також: В Україні порахували, скільки коштів треба на відновлення Донбасу