Жебрівський повідомив про закриття пункту пропуску “Зайцеве” на Донеччині

1 Лютого 2016, 16:56

У середу, 3 лютого, контрольний пункт в'їзду-виїзду "Зайцеве" тимчасово закриють. Про це в Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Сьогодні відбулася моя зустріч з керівником штабу АТО. Після консультацій прийнято спільне рішення про тимчасове закриття контрольного пункту в’їзду-виїзду «Зайцеве» з середи, 3 лютого 2016 року», – розповів Жебрівський.

Читайте також: Під Зайцевим терористи зазнали серйозних втрат у бою із силами АТО – Міноборони

За його словами, протягом останніх днів російські терористичні війська обстрілюють КПВВ із заборонених мінськими угодами видів зброї, в тому числі 82 мм та 120 мм мінометів.

«У зв’язку з реальною загрозою для життя і здоров’я мирних мешканців, з метою недопущення повторення ситуації з розстрілом пасажирського автобуса торік у Волновасі вирішено тимчасово призупинити роботу КПВВ. Діяльність пункту пропуску буде відновлена лише після стабілізації ситуації та повного припинення вогню, в зону ураження якого потрапляють люди, які вимушені перетинати лінію розмежування», – пояснив Жебрівський.

Отже, прийнято рішення щодо подальшої роботи КПВВ «Зайцеве». Сьогодні відбулася моя зустріч з керівником штабу АТО. Пі…

Опубліковано Павлом Жебрівським 1 лютого 2016 р.

Нагадаємо, 30 січня в районі Зайцевого на розтяжці підірвалися двоє бійців АТО. Воїни отримали поранення.