Зеркаль заявила, що для притягнення РФ до відповідальності за катастрофу МН17 використовуються всі механізми

17 Липня 2019, 16:48

Міжнародне слідство використовує всі міжнародно-правові методи для притягнення Російської Федерації до відповідальності за знищення малайзійського літака рейсу МН17 в 2014 році. Про це повідомляє заступник міністра закордонних справ Олени Зеркаль у Facebook.

 

Так, за словами Зеркаль, всі країни, які постраждали внаслідок катастрофи МН17, конструктивно співпрацюють для притягнення винних до відповідальності. Також вона додала, що створені всі правові умови для судового розгляду справ проти причетних до катастрофи.

 

 

"Ведеться ретельне і незалежне слідство. Створено правові умови для справедливого і якісного судового розгляду кримінальних справ проти виконавців. Використовуються усі міжнародно-правові механізми притягнення до державної відповідальності Росії. Це складно, але варте того", – зауважила Зеркаль.

 

Нагадаємо, що голова Міжнародної слідчої групи (JIT) Вілберт Пауліссен заявив, що з'явилися нові свідки у розслідуванні катастрофи літака рейсу МН17, і це виглядає багатообіцяльно.

 

Як повідомлялось, Служба безпеки України розповіла про затримання водія автотягача, який перевозив зенітно-ракетний комплекс "Бук", яким було збито літак Boeing Малайзійських авіаліній рейсу MH17. 

 

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ працює над новими підозрами для причетних до катастрофи малайзійського рейсу MH17 в 2014 році на Донбасі.

 

Служба безпеки України встановила більше 150 людей, які брали участь у транспортуванні зенітно-ракетного комплексу «Бук» з Росії на Донбас, яким було збито літак Boeing Малайзійських авіаліній рейсу MH17.