Zenbook Pro 14 Duo OLED – компактний двохекранний ноутбук для професіоналів

28 Вересня 2022, 15:25

В Україні розпочався продаж компактного двохекранного ноутбука для професіоналів ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED, оснащеного флагманським процесором Intel Core i9 12-го покоління і відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti для ноутбуків.

Два високоякісних екрани

Zenbook Pro 14 Duo OLED створений для творчості, тому обидва його екрани відповідають найвищим стандартам якості. В основному екрані використовується 14,5-дюймова сенсорна OLED-панель із роздільною здатністю 2,8K, частотою оновлення 120 Гц і часом відгуку лише 0,2 мс. Вона має співвідношення сторін 16:10, якому віддають перевагу професіонали, і відтворює 100% відтінків колірної гами DCI-P3. Цей екран отримав сертифікацію PANTONE Validated, VESA DisplayHDR™ True Black 500 і Dolby Vision, а комфорт для очей під час тривалої роботи підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.

Щоб надати користувачам більше комфорту під час роботи, Zenbook Pro 14 Duo OLED оснащено другим екраном – ScreenPad Plus. Це додатковий 12,7-дюймовий сенсорний дисплей на всю ширину корпусу з підтримкою новітніх високоточних стилусів, таких як ASUS Pen 2.0. Механізм нахилу другого розташовує його під оптимальним для роботи кутом і відкриває великий вентиляційний отвір для збільшення повітряного потоку. У режимі розширення ScreenPad Plus можна використовувати як звичайний зовнішній дисплей, на який зручно вивести додаткові вікна активних програм або інструментальні панелі для роботи з контентом, будь-то графікою, 3D-моделлю чи аудіо.

Висока продуктивність

У максимальній конфігурації Zenbook Pro 14 Duo OLED оснащений флагманським процесором Intel Core i9 12-го покоління і відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti для ноутбуків, які впораються з будь-якими, навіть найбільш вимогливими до обчислювальних ресурсів, завданнями. Крім того, 32 ГБ швидкісної оперативної пам’яті та високошвидкісний твердотільний накопичувач з інтерфейсом PCIe 4.0 x4 ємністю до 2 ТБ гарантують відсутність вузьких місць, які сповільнюють вашу творчість.

Ноутбук Zenbook Pro 14 Duo OLED укомплектований усіма потрібними інтерфейсними портами. Два порти Thunderbolt 4 (USB-C) з пропускною здатністю 40 Гбіт/с підтримують швидке заряджання та підключення зовнішніх дисплеїв формату 4K. Крім них, ноутбук також має традиційний порт USB 3.2 Gen 2 Type-A і порт HDMI 2.1. Новітній високопродуктивний зчитувач карт micro-SD Express 7.1 забезпечує швидкісну передачу файлів, а комбінований аудіороз’єм полегшує спілкування з колегами.

Завдяки витонченій матовій обробці Tech Black, глянцевим деталям і суцільнометалевій конструкції Zenbook Pro 14 Duo OLED виглядає як ноутбук справжнього професіонала.

Новинка при товщині корпусу 1,79 мм важить лише 1,7 кг, тож цей ноутбук можна легко брати із собою у відрядження чи на зустрічі з клієнтами.

Докладніше про Zenbook Pro 14 Duo OLED можна дізнатися тут.