Зеленський запропонував люстрацію для топ-чиновників 2014-2019 років

11 Липня 2019, 16:22

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 11 липня, запропонував посилити люстрацію. Про це він заявив у своєму відео-зверненні у Facebook.

 

Так, Зеленський розповів про законопроект, згідно з яким під люстрацію потраплять особи, які в період з 23 лютого 2014-го по 19 травня 2019 року займали такі посади: президент України, голова Верховної ради, генпрокурор, голова СБУ, голови Антимонопольного комітету і Фонду державного майна, голови Державної фіскальної служби та митниці, секретар РНБО, керівники оборонних відомств.

 

 

 

За словами глави держави, люструвати також потрібно нардепів та членів уряду зазначеного періоду.

 

"Я кожного день спілкуюся з чиновниками різних рівнів – це безнадійний діагноз: біло-сині, червоно-білі, помаранчеві … насправді вони всі однієї масті, їм все фіолетово…Я ламаю голову, що з усіма ними робити… Найменше, що можна зробити зараз, назавжди позбавити їх можливості брати участь в управлінні держави. Ми пропонуємо посилити люстрацію", – зазначив президент.

 

Нагадаємо, що Конституційний суд України продовжить розгляд законів про люстрацію і про декомунізацію на «одному з наступних пленарних засідань Великої палати» КСУ.